Info

Inwestor
WASSYL.PL
Rok

2020

Zespół

Dariusz Sirojć

Krzysztof Szkółka

Karina Mazur

Dostarczone opracowania
  • Projekt 2 etapów budowy budynku biurowo-produkcyjnego marki odzieżowej
  • Projekt zagospodarowania i uzbrojenia działki

Statystyki

2000

Powierzchnia całkowita etapu 1

3000

Powierzchnia całkowita etapu 2

6

Budżet realizacji etapu 1

Fabryka mody

Nowoczesny budynek biurowo-produkcyjny dla marki odzieżowej, który składa się z dwóch etapów budowy. Budynek ma prostą i elegancką stylistykę w kolorach białym i czarnym  i szarym.
Został zaprojektowany jako zespół trzech prostopadłościanów, z których jeden przenika przez dwa pozostałe. Dwa z nich wybudowane zostały w pierwszym etapie, trzeci planowany jest na drugi etap. Budynek ma różne wysokości, co pozwala na wykorzystanie dachu niższej części jako tarasu. Taras jest dostępny z czwartej kondygnacji, gdzie znajduje się studio fotograficzne dla marki. Na trzeciej i drugiej kondygnacji zaplanowaliśmy otwarte przestrzenie biurowe dla sklepu internetowego. Na pierwszej kondygnacji mieści się hala produkcyjna, gdzie szyta jest odzież.
Wnętrza budynku są surowe i industrialne, ukazując prefabrykowaną żelbetową konstrukcję obiektu. Surowe, monochromatyczne wykończenie i betonowe powierzchnie kontrastować mają z kolorową odzieżą tworzoną w budynku.
Projekt budynku ma na celu stworzenie funkcjonalnej i estetycznej siedziby dla marki odzieżowej, którą roboczo nazywaliśmy Fabryką Mody.

Lokalizacja